KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499405
nr 1449 9405
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, mansporträtt. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 75x64cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:08:11
100 kr
150 kr